Kaden - Vodoměry, s. r. o.

Garantované opravy vodoměrů KADEN

Opravy vodoměrů Kaden provádíme v našem výrobním závodě podle závazného technologického postupu. Vodoměry zcela demontujeme na jednotlivé díly, v mycích lázních odstraníme nečistoty a usazeniny. Veškeré díly v dolní, mokroběžné části nahradíme díly novými, bez ohledu na opotřebení dílů starých. Počítadla zásadně nulujeme, průhledný kryt je vždy nový a poškozené, popř. opotřebované díly ve vršku vodoměru vždy také nahradíme novými. Tím je zaručena naprosto stejná kvalita, životnost a metrologické vlastnosti, jako u vodoměrů nových. Tato skutečnost je reprezentována i poskytovanou zárukou na takto opravené vodoměry, to je 4 roky pro teplovodní a 6 let pro studenovodní typy. Pokud opravujeme naše starší vodoměry typu S 050 a S 055 vyrobené před zářím 2000 (které ještě nemají magnetickou ochranu), provedeme při opravě výměnu a doplnění všech dílů magnetické spojky, takže zákazník dostane vodoměr magneticky odolný stejně jako nový - a to za stejnou cenu opravy.

Některé opravny, ve snaze konkurovat nižšími cenami, vodoměry pouze propláchnou, díly nechají původní a pokud vodoměr při následném ověření vyhoví, pak ho prodají zákazníkovi jako opravený. Je nasnadě, že u takto „opravených“ vodoměrů dochází během platnosti následného ověření k poruchám a ke zhoršení přesnosti chodu.

Z výše uvedeného vyplývá, že pokud jsou vodoměry Kaden opraveny podle našeho technologického postupu, můžete se plně spolehnout na jejich vysokou kvalitu. Jsou funkčně a metrologicky shodné s vodoměry novými a výsledný finanční efekt je značný.

Garantovanými opravami šetříme
Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení